• BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İNOVASYON MERKEZİ PROJEMİZ HAYIRLI OLSUN...
    • PTT A.Ş. ANTALYA GÜZELOBA PTT BANK - PTT KARGO VE MÜDÜRLÜK BİNASI PROJESİNİ TESLİM ETTİK...
    • BELBİM ELEKTRONİK PARA VE ÖDEME HİZMETLERİ A.Ş KART OPERASYON MERKEZİ TAAHHÜT İŞİNİ BAŞARIYLA TESLİM ETTİK.
Enerjimizi Yaşamdan Alıyoruz

WAGO ELEKTRİK MALZEMELERİ

Çakmak Elektrik Wago işbirliği ile daha güvenli elektriğe bağlanın.

Ray Klemensler

0,25mm2 den 95mm2 ye kadar yüksüksüz, vibrasyona dayanıklı ve tam bakımsız yaylı klemens ürün ailelerini içerir. Detay için Topjob S, 280 Serisi, X-Com ve X-Com S Serisi ile Power Clamp Serisi incelenebilir.

Ray Klemensler
PCB Klemens ve Konnektör Serileri

PCB Klemens ve Konnektör Serileri

PCB ler için 2,5mm bacak aralığından 7,5mm bacak aralığına kadar PCB Klemens ve soket/konnektör ürün ailelerini içerir. Tüm ürünler farklı yay tiplerinde yüksüksüz olarak montaja uygun ve tam bakımsız olarak dizayn edilip üretilmektedir.

Aydınlatma Konnektörleri ve Kolay Bağlantı Ürünleri

Aydınlatma Konnektörleri ve Kolay Bağlantı Ürünleri

WAGO tarafından dizayn edilen buat klemenslerine ek olarak çok amaçlı 222 serisi klemensler ve armatür bağlantıları için dizayn edilmiş olan farklı ürün serileri bu grup altında incelenebilir.Özellikle elektrik, taahhüt sektörüne yönelik rakipsiz çözümler bu grup altında yer almaktadır.

Winsta Modüler Tesisatta Yepyeni Çözümler

Winsta Modüler Tesisatta Yepyeni Çözümler

Winsta ürün ailesi yüzlerce farklı konnektörden oluşan, modüler tesisat için WAGO tarafından tasarlanmış, kapsamlı bir sistemi anlatmaktadır. Bu sistem altında 0,25mm2 den 4mm2 ye kadar esnek kabloların modüler bir yapıyla aydınlatma ve priz tesisatlarını nasıl çözebileceği gösterilmektedir. Bunun yanısıra KNX otomasyon sistemine ait kolay ve modüler kablolama çözümleri de bu sistem altında yer almaktadır.

WAGO Otomasyon Sistemi

WAGO Otomasyon Sistemi

WAGO tarafından 1995 yılında dünyadaki ilk modüler otomasyon altyapısı olarak dizayn edilen 750 serisi geçtiğimiz yıllar içerisinde 18 ayrı Fieldbus sistemini destekleyen ve 400'den fazla I/O modülüne sahip olan kapsamlı bir sisteme dönüşmüştür. Bina, enerji, makina, gemi, fabrika ve kablosuz otomasyon uygulamalarına yönelik çözümler oluşturmak için 750 serisini inceleyebilirsiniz.

Sinyal Çeviriciler ve İzolasyon Kuvvetlendiriciler

Sinyal Çeviriciler ve İzolasyon Kuvvetlendiriciler

6mm genişlikte üretilen 857 serisi ürün ailesi sinyal çeviriciler ve izolasyon kuvvetlendiricilerden oluşan teknolojik açıdan rakipsiz son derece geniş bir sistem çözümü sunar. 2,5kV izolasyon gerilimi %0,1 hata oranı ve -25/+70 derece çalışma sıcaklık aralığıyla rakipsiz olan 857 serisine ait ürünler bu kapsam altında incelenebilir.

Röle ve Optokuplör Modülleri

Röle ve Optokuplör Modülleri

857, 788, 858, 286 serisi altında yer alan röle ve optokuplör modülleri kapsamı altında incelenebilir. Tek kontak, çift kontak ve 4 kontak olarak üretilen modüller 5V ile 230V arasında farklı gerilim ve akım seviyelerinde üretilmektedir. Bu ürün ailesi içerisinde standart pano montajına uygun röleler, otomasyon röleleri ve demiryolları için özel tip röle bilgilerine ulaşmak mümkündür.

Ethernet Switchler

Ethernet Switchler

852 serisi altında yer alan fiber ve bakır kablo bağlantılı 10/100Mbit ve 1Gbit hızındaki ethernet switchler bu kapsam altında incelenebilir.

DC Güç Kaynakları ve Destekleyici Ürünler

DC Güç Kaynakları ve Destekleyici Ürünler

Eko, Kompakt ve Pro serisi güç kaynaklarına ait tüm detaylara bu bölüm altında ulaşılabilir. Gerek ATEX gerekse GL onaylı güç kaynakları 1,3A den 40A e kadar 12VDC gerilimden 48VDC gerilime kadar üretilmektedir. Bunun yanısıra DC UPS, elektronik devre kesiciler, akü modülleri, tampon modülleri ve yedekleme modülleri ile ilgili PC yazılımları bu kapsam altında incelenebilir.

PLC Ara Birim Giriş-Çıkış ve Röle Modülleri

PLC Ara Birim Giriş-Çıkış ve Röle Modülleri

289, 704 ve 706 ürün ailelerine ait detaylara bu bölümden ulaşılabilir. Bu ürün aileleri hem WAGO PLC ler hem de farklı markalara ait PLC ler için DI, DO, AO, AI arabirim kartları ve farklı versiyonlarda röle/optokuplör giriş/çıkış modüllerine ve kablolarına ilişkin çözümleri içermektedir.

Etiketleme Çözümleri

Etiketleme Çözümleri

Bu ürün grubu altında klemens, kablo, röle, kontaktör ve pano genel etiketlemesine ait çözümler sunulmaktadır. WAGO özellikle yazım hızı ve ortam etkilerine dayanımı açısından termal etiketlemeyi tercih etmekte ve bu yönde ürün geliştirmektedir. Buradaki en önemli konulardan biri de ray dizilimlerine ait tasarım programı olan Proserve dür. Proserve altında üç boyutlu canlı tasarım yapılabilmekte ve ilgili etiketlemeler program üzerinden yazıcıya doğrudan gönderilebilmektedir.

WAGO Otomasyon Yazılımları

WAGO Otomasyon Yazılımları

WAGO PLC ürünlerine ait diagnostik programlama ve OPC server yazılımlarına buradan ulaşabilirsiniz.


Online Katalog

 Online Katalog


İrtibat: (0216) 622 76 98     info@cakmakelektrik.com.tr     www.cakmakelektrik.com.tr 
Üyelik Girişi
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar15.909415.9731
Euro16.730816.7979
Hava Durumu