• BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İNOVASYON MERKEZİ PROJEMİZ HAYIRLI OLSUN...
    • PTT A.Ş. ANTALYA GÜZELOBA PTT BANK - PTT KARGO VE MÜDÜRLÜK BİNASI PROJESİNİ TESLİM ETTİK...
    • BELBİM ELEKTRONİK PARA VE ÖDEME HİZMETLERİ A.Ş KART OPERASYON MERKEZİ TAAHHÜT İŞİNİ BAŞARIYLA TESLİM ETTİK.
Enerjimizi Yaşamdan Alıyoruz

BOSH GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Çakmak Elektrik Bosch, Bosch alarm, Bosch kamera, Bosch yangın, Bosch, Bosch cctv, Bosch kamera, Bosch güvenlik kamerası,Sistemlerinde en kaliteli ve güvenli hizmet.

CCTV Sistemleri Analog, Hibrid ve IP tabanlı video gözetim sistemleri, Akıllı Video Analizi (IVA) yazılımı ve zorlu çevre koşulları için geliştirilen Extreme Serisi video gözetim ürünleri ile çevre güvenliğinizi ektsra koruma altına alabilirsiniz.

IP kameralarımız gelişmiş görüntü sensörleri, lensler ve görüntü işlemcileri ile gerçek görüntü kalitesini sunar.
Analog kameralarımız mükemmel görüntüleme teknolojimizi kullanarak gündüz/gece standart ve yüksek çözünürlükte görüntü isteyen uygulamalar için çok uygundur.Single Product

 

İş Yeri Güvenliği Sistemi 

İş yerinizin güvende olmasını sağlamak hiç bu kadar kolay, hiç bu kadar ekonomik olmamıştı. Kablolu ve kablosuz alarm sistemleri tamamen sizin ihtiyacınıza özel olarak belirlenir.

Ev Güvenliği Sistemi 

Evinizin güvende olmasını sağlamak hiç bu kadar kolay, hiç bu kadar ekonomik olmamıştı. Kablolu ve kablosuz alarm sistemleri tamamen sizin ihtiyacınıza özel olarak belirlenir.

Yangın Algılama Sistemi 

Bosch yangın algılama sistemleri, binalardaki yangınları başlangıç aşamasında algılayarak gerekli önlemlerin alınmasını sağlayan, her binaya özel olarak projelendirilen ve uygulanması yasalarla zorunlu hale getirilmiş erken uyarı sistemleridir.

Single Product


İrtibat: (0216) 622 76 98     info@cakmakelektrik.com.tr     www.cakmakelektrik.com.tr 

Üyelik Girişi
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.560813.6151
Euro15.374015.4356
Hava Durumu